Miechów - Miasto i Gmina

Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Wydarzenia A A A RSS pdf drukuj

Dni Miechowa 2017

środa, 30 listopada -0001

W dniach 23 -25 czerwca odbędą się Dni Miechowa. Na mieszkańców naszej gminy i przybywających gości czeka wiele atrakcji przygotowanych przez Centrum Kultury i Sportu oraz miechowskie instytucje. Wszystkie wydarzenia towarzyszące Dniom Miechowa odbywać się będą od poniedziałku do niedzieli włącznie.

W tym roku zagrają dla nas:

PIĄTEK, 23 czerwca

Zespół ŚWIT  - to młoda i energiczna grupa ludzi, których łączy pasja i zamiłowanie do muzyki. Grają muzykę w 100% na żywo. Znane i lubiane przeboje muzyczne dla każdego.

Zespół Doba Czadu – Grają reggae, ska i rocka. Finaliści show Talent Świętokrzyski. Zespół powstał na początku 2013r w Skarżysku-Kamiennej.

SOBOTA, 24 czerwca

Zespół Red Lips. Grupa powstała w 2010 roku, wykonują muzykę rockową. W 2011 roku wzięli udział w I edycji talent show telewizji Polsat - Must Be the Music. Tylko muzyka, gdzie dotarli do półfinału.

Zespół Future Folk, polska grupa muzyczna wykonująca elektroniczną muzykę taneczną z gatunku dubstep z wpływami folku góralskiego. W 2013 roku wystąpili w V edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka, gdzie dotarli do odcinka półfinałowego. 

NIEDZIELA, 25 czerwca 

Zespół Bajm wykonujący muzykę z pogranicza popu i pop - rocka, założony w 1978 w Lublinie. Skład zespołu zmieniał się kilkukrotnie, jedyną osobą będącą w zespole od jego początków jest wokalistka oraz współzałożycielka grupy, Beata Kozidrak. Nazwa zespołu pochodzi od pierwszych liter imion jego założycieli: Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. 

Informacje o koncertach i wydarzeniach towarzyszących zamieszczono na plakatach oraz na stronie www.ckis.miechow.eu

Serdecznie zachęcamy do udziału w Dniach Miechowa 2017!

Podziel się:

W tej kategorii: