Miechów - Miasto i Gmina

Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

Weekend z funduszami w Miechowie

sobota, 28 lipca 2018

Kolejny przystanek Weekendu z Funduszami przed nami.

4-5 sierpnia spotkaj się z nami na Rynku w Miechowie i zapytaj ekspertów o Fundusze. Zobacz produkty przyszłości, które powstały dzięki unijnemu dofinansowaniu. Wygraj tablet, e-booka, hulajnogę lub deskorolkę w konkursach i quizach.

Zapytaj o Fundusze

Już kilkaset osób w innych miastach skorzystało z weekendowych konsultacji ze specjalistami od Funduszy. Dołącz do nich i też dowiedz się jak skorzystać z dotacji na wymianę pieca, kurs prawa jazdy czy założenie firmy.  Przez cały weekend w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich, nasi najlepsi eksperci bezpłatnie odpowiedzą na wszystkie pytania o unijne wsparcie. 

Zainspiruj się Funduszami 

Już sam Miechów inspiruje do skorzystania z unijnego wsparcia, które w ostatnich latach jest siłą napędową miasta. Dzięki Funduszom przeprowadzono m.in. rewaloryzację zabytkowego zespołu klasztornego wraz z Domem Generałów przy Bazylice Grobu Bożego, która jest najważniejszym zabytkiem Miechowa. Rozbudowano i przebudowano także Hospicjum, a uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Miechowie korzystają w nowoczesnej sali gimnastycznej. Inspiracji dostarczą też nasi goście, firmy i instytucje, które już skorzystały z dotacji, aby tworzyć usługi i produkty przyszłości. Firma Protech Sp. z.o.o., laureat nagrody Innowacyjna Firma, pokaże najnowocześniejsze kotły grzewcze, a Zakład Mechaniczny Precyzja udowodni co oznacza prawdziwa precyzja w cięciu i rozdrabnianiu. Tu w miejscu, które słynie ze swojego rolniczego potencjału, Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN zaprezentuje nowe odmiany nasion.

Do Miechowa przyjadą też urządzenia z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, na których można wykonywać doświadczenia i eksperymenty i poznawać prawa fizyki. Na najmłodszych czekają atrakcje z Parku Rozrywki Inwałd. 

Sprawdź, kto z nich zainspiruje Cię najbardziej i zagłosuj w konkursie na najciekawsze stoisko.

Baw się z Funduszami

Przez całą niedzielę zapraszamy do bezpłatnej strefy zabawy dla całej rodziny w Miasteczku Funduszowym. Czeka w niej dinozaur i puzzle 3D z Dinolandii, fotobudka i niespodzianki z Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema. 

Przygotowaliśmy też konkursy dla dużych i małych, w których można wygrać niezwykłe nagrody: tablet, hulajnogę, deskorolkę i e-book. Jeśli wiesz jaki kraj w Europie słynie z tapas i paelli i kto jest „Prezydentem Europy”, masz ogromne szanse zostać zwycięzcą quizu wiedzy. 

Nagrodzimy też dobry pomysł i „lekkie pióro”. Na scenę zaprosimy również dzieci, które zmierzą się z pytaniami o legendarnego smoka i wieloma innymi. Pełną atrakcji niedzielę zakończymy relaksującym seansem filmu „Iluzja” w kinie plenerowym. 

Spędź ten weekend w Miechowie i przekonaj się, że Fundusze są dobre! 

Kiedy i gdzie będziemy 4-5 sierpnia 2018 r. Rynek Zobacz program imprezy 

SOBOTA 08:00-16:00

  • Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich 

NIEDZIELA 12:00-18:00 

  • Konsultacje nt. unijnych dotacji w Mobilnym Punkcie Informacji o Funduszach Europejskich •Prezentacja Beneficjentów  Funduszy Europejskich 
  • Konkursy i quizy  z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania: tablet, e-book, hulajnoga i deskorolka 
  • Bezpłatna strefa atrakcji dla całej  rodziny 18:00 Kino plenerowe, pokaz filmu ,,Iluzja”. 

Organizatorem Weekendów z Funduszami  jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Podziel się:

W tej kategorii: