Miechów - Miasto i Gmina

Wybory samorządowe 2018
Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

V Miechowskie Forum Przedsiębiorców

poniedziałek, 9 października 2017

6 października w Urzędzie Gminy i Miasta odbyło się Miechowskie Forum Przedsiębiorców organizowane pod patronatem  Burmistrza Gminy i  Miasta Miechów. 

Była to już piąta edycja tego wydarzenia, w której udział wzięli przedstawiciele firm z terenu gminy Miechów. 
 
W tym roku forum współorganizowane było w ramach projektu „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”, na które Stowarzyszenie Budujmy Radość w Miechowie pozyskało fundusze z budżetu Województwa Małopolskiego.

Przedstawicielki stowarzyszenia P. Aleksandra Żak i Dorota Sokołowska opowiedziały o dotychczasowej działalności stowarzyszenia oraz o nowym projekcie skierowanym do przedsiębiorców pt. „Nowoczesna firma – ujarzmiamy technologię” i zaprosiły przedstawicieli lokalnych firm do udziału w rozpoczynających się szkoleniach.

Uczestnicy forum zapoznali się z możliwościami wsparcia oferowanego przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości. O zasadach pozyskiwania funduszy europejskich dla przedsiębiorców w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 mówiła Edyta Łydka - zastępca dyrektora MCP.  

Z kolei, kierownik Biura Terenowego ZUS w Miechowie - Olaf Rzegotka zaprezentował temat „e-Składka, nowy wymiar rozliczeń”.

Podczas spotkania wystąpił Jacek Walkiewicz w interesującym wykładzie zatytułowanym „Pełna moc w życiu i biznesie''. 

Miechowskie Forum Przedsiębiorców, po raz kolejny było okazją do nawiązania kontaktów oraz budowy relacji między osobami tworzącymi środowisko biznesowe na terenie naszej gminy.

Podziel się:

W tej kategorii: