23 Niedziela, 23 stycznia 2022 Maria, Ildefons, Rajmund
Pogoda

Zasady obsługi interesantów w Urzędzie Gminy i Miasta

czwartek, 18 listopada 2021
Kliknięcie otwiera galerię

W związku z utrzymującym się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej stanem epidemii, w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, proszę o zastosowanie się do obowiązujących zasad obsługi interesantów w Urzędzie Gminy i Miasta w Miechowie.

Jednocześnie zachęcam do załatwiania wszelkich spraw urzędowych drogą telefoniczną oraz za pośrednictwem kanałów elektronicznych (e-mail, ePUAP).

Obsługa interesantów:

 1. Zaleca się przed wizytą w Urzędzie  telefoniczne ustalenie godziny przyjęcia z właściwą ze względu na przedmiot sprawy komórką organizacyjną - kontakt do wydziałów
 2. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.
 3. Wszystkie osoby wchodzące do Urzędu zobowiązuje się do stosowania środka odkażającego (dezynfekującego) - dostępny na  parterze w holu.
 4. Interesant przebywający w budynku Urzędu i obsługujący go pracownik zobowiązani są do  zakrywania ust i nosa.
 5. Interesanci zobowiązani są na terenie Urzędu do  zachowania bezpiecznej odległości od rozmówcy  oraz unikania przebywania w grupach.
 6. Kasa Urzędu czynna w godzinach:
  8.15-14.50  - poniedziałek
  7.15 - 14.00 - wtorek, środa, czwartek, piątek .
  Przed kasą mogą przebywać maksymalnie 3 osoby z zachowaniem bezpiecznej odległości min. 2 metrów.

Zaleca się dokonywanie płatności poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta EBOI https://eboi.miechow.eu/eboi/ lub za pomocą bankowości elektronicznej (nr konta: KBS O/Miechów 17 8591 0007 0200 0013 8080 0008).   

/Dariusz Marczewski Burmistrz Gminy i Miasta Miechów/

Podziel się:


na górę