25 Sobota, 25 maja 2024 Grzegorz, Urban, Magda
Pogoda

Punkt Informacji Turystycznej

Punkt Informacji Turystycznej w Miechowie znajdujący się na placu Kościuszki 1a to jedna z 34 jednostek w Małopolsce należących do Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Punkt służy indywidualnym turystom, organizatorom wypoczynku – touroperatorom, innym podmiotom zajmującym się organizacją czasu wolnego, animatorom życia turystycznego i kulturalnego, a także Mieszkańcom Gminy Miechów. Powstał w odpowiedzi na oczekiwania turystów zwiedzających województwo małopolskie. Dzięki niemu zaplanowanie wycieczki, weekendu czy urlopu stanie się łatwiejsze niż do tej pory. 

Wszystkie jednostki funkcjonujące w ramach MSIT zlokalizowane są w miejscach łatwo dostępnych dla turystów, w centrach miast lub obok atrakcji turystycznych i  odznaczają się jednorodną aranżacją wnętrz i wyposażeniem, stanowiąc rozpoznawalny element marki MSIT. 

W Punkcie Informacji Turystycznej w Miechowie dostępne są nieodpłatnie, różnorodne wydawnictwa w 7 wersjach językowych promujące ofertę turystyczną Małopolski w tym mapy turystyczne województwa.

Kontakt: 
Małopolski System Informacji Turystycznej
Plac Kościuszki 1a, 32-200 Miechów
tel.: 41 383 13 11
e-mail: it.miechow@msit.malopolska.pl 
www.visitmalopolska.pl 

Godziny otwarcia pn - pt 9.00 - 17.00

na górę

Podziel się: