08 Środa, 8 lutego 2023 Piotr, Jan, Hieronim
Pogoda

Bezpłatne warsztaty z pierwszej pomocy

środa, 9 listopada 2022
Kliknięcie otwiera galerię

Stowarzyszenie Self zaprasza na pierwsze z dwóch warsztatów z pierwszej pomocy przedmedycznej przeznaczone dla rodziców, opiekunów, pielęgniarek, nauczycieli oraz kobiet w ciąży, które odbędzie się w najbliższą środę w Miechowie.

Podczas spotkania lekarz pediatra podzieli się z uczestnikami wiedzą medyczną oraz pokaże w jaki sposób udzielić pomocy zarówno dziecku, jak i osobie dorosłej. Ponadto poruszony zostanie temat zarządzania emocjami w sytuacji zagrożenia życia bliskiej osoby oraz schematy postępowania w codziennych sytuacjach np. przy zadławieniu.

Do celów warsztatowych Stowarzyszenie Self zakupiło szkoleniowy odpowiednik defibrylatora, który znajduje w Parku Miejskim w Miechowie, co pozwoli na uposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności odnoszące się bezpośrednio do użycia modelu urządzenia znajdującego się na terenie gminy.

Warsztaty odbędą się 9 listopada br. w godz. 16:00 – 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie na trzecim piętrze (budynek jest wyposażony w windę).

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy imienne. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się tutaj.

Projekt dofinansowany jest ze środków finansowych Województwa Małopolskiego.

Podziel się:


na górę