22 Piątek, 22 października 2021 Halki, Filipa, Przybysława
Pogoda

Informator / Informator

INFORMACJE DLA MIKRO PRZEDSIĘBIORCÓW

Informacje

Internetowy serwis doradczy dla przedsiębiorców

Mikroporady.pl to serwis internetowy tworzony przez grupę specjalistów z zakresu prawa i zarządzania, którego celem jest bezpłatne wpieranie przedsiębiorców w prowadzeniu działalnośco gospodarczej.

Informacje dostarczena przez serwis są przeznaczone dla przedsiębiorców na każdym etapie działalności i dotyczą m.in. takich zagadnień jak: wybór formy działalności, opodatkownania, sposobu prowadzenia księgowości, ochrony danych osobowych, promocji i marketingu, czy postępowania sądowego.Ponadto w serwisie znaleźć można wzory dokumentów do pobrania, edytowania i samodzielnego dostosowania do własnych potrzeb.

Serwis udostępnia wiedzę dla Przedsiębiorców, rzetelne i sprawdzone informacje aktualizowane przez zespół prawników Kancelarii Juris w ramach działalności pożytku publicznego. Kancelaria  Juris aktualizuje co miesiąc, wszystkie dokumenty i bierze odpowiedzialność za aktualność stanu  prawnego treści.Co więcej, Przedsiębiorcy mają możliwość, za pomocą formularza ze strony www.mikroporady.pl, zwrócić się o pomoc w interpretowaniu przepisów prawa i otrzymują przedmiotową pomoc bezpłatnie. 

Dodatkowo zarejestrowani użytkownicy otrzymują bezpłatnie cotygodniowy biuletyn aktualizacyjny z nowymi dokumentami, wzorami umów, instrukcjami, poradami, rekomendacjami zamieszczanymi w serwisie.

Na stronie można znaleźć także pomoc w zakresie sporządzania przez  Mikro-Przedsiębiorców dokumentów w kontakcie z  JST więcej: http://mikroporady.pl/prowadzenie-dzialalnosci/twoj-kontakt-z-urzedem.html