Majówka na sportowo!
niedziela, 6 maja 2012
Kliknięcie otwiera galerię
Już po raz kolejny na miechowskim Orliku zostały rozegrane turnieje piłkarskie o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Miechów. 1 maja rywalizowały ze sobą szkoły podstawowe, a 4 maja szkoły gimnazjalne. Do rozgrywek w pierwszej kategorii przystąpiły trzy drużyny. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja toczyła się w dwóch rundach – mecz i rewanż. I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 – Makumby, II miejsce drużyna numer 2 ze Szkoły Podstawowej w Jaksicach, a III miejsce drużyna numer 1 również ze Szkoły Podstawowej w Jaksicach. Ponadto wybrano trzech najlepszych strzelców turnieju.
Kliknięcie otwiera galerię
Już po raz kolejny na miechowskim Orliku zostały rozegrane turnieje piłkarskie o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Miechów. 1 maja rywalizowały ze sobą szkoły podstawowe, a 4 maja szkoły gimnazjalne. Do rozgrywek w pierwszej kategorii przystąpiły trzy drużyny. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja toczyła się w dwóch rundach – mecz i rewanż. I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 – Makumby, II miejsce drużyna numer 2 ze Szkoły Podstawowej w Jaksicach, a III miejsce drużyna numer 1 również ze Szkoły Podstawowej w Jaksicach. Ponadto wybrano trzech najlepszych strzelców turnieju.Najlepszy okazał się Kacper Skibka, zdobywca 16 bramek. Drugim strzelcem został Bartosz Grudzień, który zdobył 7 bramek, a trzecim Bartłomiej Koziej, zdobywca 6 bramek. Do turnieju w kategorii gimnazjów zgłosiło się pięć drużyn. Mecze trwały 15 minut systemem „każdy z każdym”. Łącznie rozegrano 10 meczy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna KS Łąka Wieś, następne miejsca zajęły kolejno: Jarzębina, Redbullowcy, KS Klacze oraz FC Jaksice. Królem strzelców został Sebastian Starek, zdobywca 6 bramek.
Na zakończenie turnieju Dariusz Marczewski, Burmistrz Gminy i Miasta Miechów wręczając pamiątkowe medale podziękował za wspólną zabawę i niezwykłą wytrzymałość, ponieważ w pierwszy dzień turnieju temperatura dochodziła do 30 stopni w cieniu. Szczegółowe informacje związane z turniejem mogą Państwo uzyskać na stronie www.orlikmiechow.futbolowo.pl
{multithumb}
W tej kategorii:
-
VII Święto Storczyka w Gminie Miechów. Zapraszamy! czwartek, 7 maja 2026
-
Festiwal chórów dziecięcych w Miechowie! środa, 6 maja 2026
-
Fundacja Stawiamy na Rozwój zaprasza na Forum Biznesu środa, 6 maja 2026
-
Życzenia Burmistrza Miechowa z okazji Dnia Strażaka poniedziałek, 4 maja 2026
-
Pobiegnij dla miechowskiego hospicjum niedziela, 3 maja 2026
-
Święto Konstytucji 3 Maja w Miechowie niedziela, 3 maja 2026
-
Komunikat dla przedsiębiorców czwartek, 30 kwietnia 2026
-
Nowa linia pozamiejska Miechów-Zagorzyce czwartek, 30 kwietnia 2026
-
Prof. Wincenty Kućma uhonorowany tytułem Człowieka Roku poniedziałek, 27 kwietnia 2026


