25 Czwartek, 25 lipca 2024 Jakub, Krzysztof, Walentyna
Pogoda

Miechowskie Forum Przedsiębiorców coraz bliżej

piątek, 14 kwietnia 2023
Kliknięcie otwiera galerię

Tegoroczne Miechowskie Forum Przedsiębiorców odbędzie się już w piątek 21 kwietnia. Prelekcje przygotowane specjalnie dla przedsiębiorców z regionu poprowadzą specjaliści w dziedzinie biznesu, innowacji i najnowszych technologii.

VIII Miechowskie Forum Przedsiębiorców to cykliczne spotkanie stanowiące okazję do nawiązania kontaktów, poszerzenia wiedzy oraz budowania relacji między osobami tworzącymi przedsiębiorczość na terenie gminy.

Najbliższe Forum będzie skupiało się na tematyce innowacji, a jego uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób mogą zwiększać konkurencyjność na rynku w aspekcie nowych technologii. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka.

Atrakcyjny program

W tym roku prelekcje poprowadzą eksperci z zakresu biznesu i nauki m.in. dr Rafał Solecki - Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie, Jarosław Komorniczak i Jacek Liguziński z Krakowskiego Parku Technologicznego oraz inż. Przemysław Odrzywałek – Prezes Zarządu firmy Replikant.

Cykl wykładów zakończy prezentacja dr Macieja Kaweckiego dotycząca trendów technologicznych 2022/2023.

Maciej Kawecki jest Prezesem Instytutu Lema, prorektorem ds. innowacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie, a w latach 2019-2021 był dziekanem Wydziału Przedsiębiorczości i Innowacji na tej uczelni. Od 2017 do 2019 r. pełnił funkcję dyrektora departamentu zarządzania danymi w Ministerstwie Cyfryzacji odpowiadającym za sektor innowacji i wdrażanie do polskiego porządku prawnego RODO.

 

W 2018 r. zajął 23. miejsce w rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce Dziennika Gazety Prawnej, w 2019 awansował w tym samym rankingu na 15. Pozycję.
Jest autorem cyklu technologicznego w programie Dzień Dobry TVN, podcastu redakcji Onet oraz Komputer Świat „Technicznie Rzecz Biorąc” oraz współprowadzącym kanału technologicznego wraz z Filipem Chajzerem „W Głowie Się Nie Mieści”./www.makeway.pl

Ostatni tydzień zapisów

Zgłoszenia na VIII Miechowskie Forum Przedsiębiorców można wysyłać na adres e-mail: zaproszenie@miechow.eu do 17 kwietnia br.

Organizatorami wydarzenia jest Gmina Miechów oraz Stowarzyszenie „Budujemy Radość”.
Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się:


na górę