03 Piątek, 3 grudnia 2021 Franciszek, Hilary, Ksawery
Pogoda

Nagrody dla laureatów konkursu Mój zielony autobus

środa, 17 listopada 2021
Kliknięcie otwiera galerię

16 listopada br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie wręczono nagrody laureatom konkursu „Mój zielony autobus”.

Komisja konkursowa, doceniając przede wszystkim pomysłowość i samodzielną pracę uczestników, spośród 230 prac nagrodziła 33 osoby, które zajęły odpowiednio I, II, III miejsce lub otrzymały wyróżnienia.

Nagrody wręczyli: Dariusz Marczewski, Burmistrz Gminy i Miasta Miechów, Paweł Olchawa, Dyrektor Biura Wystaw Artystycznych "U Jaksy" oraz Magdalena Wilk, Kierownik Referatu Spraw Społecznych, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UGiM.

Laureaci:

Przedszkola oraz klasy „0”

1. Karol Włodarczyk – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

2. Filip Knapczyk - Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Miechowie

3. Tadeusz Koterwa – Szkoła Podstawowa w Pojałowicach

Wyróżnienia:

- Jakub Gajda - Szkoła Podstawowa w Bukowskiej Woli

- Angelika Wierzbicka - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

- Zuzanna Gałuszka - Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Miechowie

- Gabriela Dąbrowska - Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Miechowie

Klasy I-III

1. Michał Bil - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

2. Aleksander Gaździk - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

3.Tymon Uchto - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

Wyróżnienia:

- Franciszek Motłoch - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

- Judyta Uchto - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

- Mikołaj Włodarczyk - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

- Bartłomiej Byczek - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

- Laura Mentel - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

Klasy IV-V

1. Daniel Rutkowski - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

2. Nadia Kowalska - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

3. Karolina Błajszczak - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

Wyróżnienia:

- Nikola Włódarz - Szkoła Podstawowa w Pojałowicach

- Natan Zagórski - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

- Weronika Sieńko - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

- Piotr Szopa - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

- Kornelia Krzyżek - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

- Aleksandra Nowak - Szkoła Podstawowa w Pojałowicach

Klasy VI-VIII

1. Kinga Marynka - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

2. Marlena Marzec - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

3. Izabela Miłek - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

Wyróżnienia:

- Iwanna Melnyk - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

- Paula Kurczych- Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

- Rafał Wątor - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

- Gabriela Kowalczewska - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie

- Anna Duniec - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie

- Kamila Chmielewska - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie.

Podziel się:


na górę