Miechów - Miasto i Gmina

Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

„Bitwa Regionów” - konkurs dla KGW

wtorek, 12 marca 2019

Szanowni Państwo! Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, organizuje V edycję konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich – drużyny składające się maksymalnie z trzech osób. Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie regionalnych potraw przygotowanych z polskich produktów. Konkurs jest przeprowadzany w trzech etapach: I etap – to weryfikacja zgłoszeń w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w Oddziale Terenowym w Krakowie, II etap – przygotowanie potrawy przez zakwalifikowane zespoły podczas trwania XXIV Konkursu Potraw Regionalnych w Czorsztynie 10 sierpnia 2019 r., III etap - Finał konkursu.

Najlepsze drużyny z całego kraju spotkają się we wrześniu br. podczas Targów „Smaki Regionów” w Poznaniu. Zgłoszenia do udziału w konkursie należy wysyłać za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.bitwaregionow.pl

We wniosku należy podać nazwę Koła Gospodyń Wiejskich i dane korespondencyjne, a także listę kulinarnych osiągnięć oraz nazwę potrawy konkursowej z przepisem i opisem. Warunkiem udziału w „Bitwie Regionów” jest zgłoszenie tylko jednego dania.

Zamieszczenie zdjęcia potrawy nie jest obowiązkowe. Regulamin konkursu umieszczony jest na stronie: http://www.kowr.gov.pl/regulamin.pdf Przed przesłaniem zgłoszenia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem oraz warunkami udziału w konkursie.

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2019 r. W razie pytań proszę o kontakt: Krzysztof Lewiński, tel.: 882773798, mail: krzysztof.lewinski@kowr.gov.pl Joanna Aleksander, tel.: 606838908, mail: joanna.aleksander@kowr.gov.pl

Podziel się: