Konkurs keyboardowy Pianobeat 2013
Kliknięcie otwiera galerię
18 marca w Centrum Młodzieży im. Jordana w Krakowie odbył się IV Małopolski Konkurs Solistów na Keyboardzie. Celem konkursu była prezentacja umiejętności instrumentalnych solistów dziecięcych i młodzieżowych, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie wykonawstwa na elektronicznych instrumentach klawiszowych.
Marcin Konieczny, uczeń Niepublicznego Gimnazjum ZDZ w Miechowie zdobył już po raz drugi I miejsce i otrzymał nominację do Ogólnopolskiego Konkursu Keyboardowego. Marcin od kilku lat współpracuje muzycznie z Urszulą Stawiarską–Kurczych (nauczycielem muzyki).
- Z Marcinem współpracuję od 3 klasy Szkoły Podstawowej do chwili obecnej. To już 7lat. Od najmłodszych lat interesował się muzyką, przejawiał talent muzyczny. Solidnie angażował się w uroczystości szkolne zapewniając oprawę muzyczną wielu przedstawień i apeli. Swoje uzdolnienia nadal realizuje poprzez grę na keyboardzie i gitarze a umiejętności prezentuje na licznych imprezach okolicznościowych, konkursach muzycznych zajmując wysokie miejsca. Sam muzykuje: tworzy i aranżuje utwory - powiedziała Urszula Stawiarska-Kurczych.
W tej kategorii:
-
Upamiętniono brawurową akcję rozbicia więzienia w Miechowie piątek, 24 kwietnia 2026
-
Sesja Rady Miejskiej w Miechowie piątek, 24 kwietnia 2026
-
Lokalna Grupa Działania „Północna Małopolska” - nabory wniosków czwartek, 23 kwietnia 2026
-
Nowoczesne przestrzenie kulturalne dla mieszkańców Miechowa czwartek, 23 kwietnia 2026
-
Małopolskie Centra Transferu Wiedzy. Spotkanie dla przedsiębiorców środa, 22 kwietnia 2026
-
33,5 mln na projekty rewitalizacyjne. Umowy podpisane wtorek, 21 kwietnia 2026
-
Komunikat MPGO poniedziałek, 20 kwietnia 2026
-
Dni Miechowa w nowej odsłonie - trwają przygotowania piątek, 17 kwietnia 2026
-
Dotacje z gminy Miechów na nowe zajęcia sportowe czwartek, 16 kwietnia 2026
