14 Niedziela, 14 sierpnia 2022 Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Pogoda

Modernizacja oświetlenia ulicznego na os. Sikorskiego i os. Żeromskiego

wtorek, 4 stycznia 2022
Kliknięcie otwiera galerię

4 stycznia 2022 roku przekazano teren pod prace związane z modernizacją oświetlenia ulicznego na os. Sikorskiego i os. Żeromskiego w Miechowie.

Inwestycje realizowane będą przez Gminę  Miechów w ramach środków pozyskanych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Na os. Żeromskiego wymienione zostaną stare, betonowe słupy oświetlenia ulicznego na 24 nowe, z oprawami Led.  Na os. Sikorskiego - montowane będą słupy z podwójnym wysięgnikiem i oprawami Led w celu doświetlenia zakrętu (ul. 106 DP AK) i chodnika poniżej bloków: 10 i 11 oraz skrzyżowania.

Oprawy oświetleniowe typu LED, zapewnią energooszczędne światło oraz przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na osiedlowych drogach.  

Modernizację oświetlenia ulicznego na os. Sikorskiego realizować będzie Firma Handlowo Usługowa „ELDO” z Krępy, natomiast na os. Żeromskiego, wykonawcą prac będzie Firma Usługowo Handlowa „ZWAMB” z siedzibą w Gołaczewach.             

W przekazaniu placu budowy uczestniczyli: Burmistrz Gminy i Miasta Miechów Dariusz Marczewski, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Helena Kruszec, przewodnicząca osiedla Nr 6 - Zdzisława Gazda i Lidia Adamek reprezentująca Osiedle Nr 6. W obecności Wykonawców, omówiono techniczne aspekty związane z realizacją powyższych inwestycji.

 Termin wykonania obydwu zadań - 90 dni od podpisania umowy.

Podziel się:


na górę