08 Czwartek, 8 czerwca 2023 Ada, Maksymilian, Seweryn
Pogoda

Podsumowanie „Pól Nadziei”. „Żonkilowy Marsz” przejdzie przez Miechów

poniedziałek, 13 czerwca 2022
Kliknięcie otwiera galerię

W dniu 19 czerwca br., Hospicjum im. bł. s. Bernardyny Jabłońskiej organizuje finał akcji „Pola nadziei”. Wydarzenie rozpocznie się przed Hospicjum o godzinie 15.30 od "Żonkilowego Marszu" ulicami Miechowa, by o 16  spotkać się w Parku Miejskim i  tam podsumować całoroczną działalność szerzenia idei hospicyjnej.

–  Myśląc o akcji Pola Nadziei, myślimy o wszystkim co dobre: skupiamy się na ludziach, którzy trwają razem z nami w posłudze człowiekowi choremu, przypominamy sobie te wszystkie akcje, które nie tylko wspierają nasze Hospicjum ale kierują uwagę na idee hospicyjną.

Przez ten rok, od jesieni do późnej wiosny odwiedziliśmy tak wiele różnych miejsc, tak wielu serdecznych ludzi – tyle wspaniałych rzeczy udało się zrobić. Cały czas przybliżamy wartość człowieka chorego. Finał akcji Pola Nadziei to podziękowanie za wszystko co dzieje się dla tych, którzy wielokrotnie nie mogą się o siebie upomnieć ale nadal chcą być ważni, kochani i zrozumiani. Dlatego warto pojawić się i świętować DOBRO, które dzieje się nieustannie – tłumaczy siostra Benedykta Majzner, kierownik Hospicjum.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla wszystkich, w każdym wieku. Co ważne podczas imprezy będzie można wziąć udział zabawie, której podsumowaniem będzie losowanie atrakcyjnych nagród.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się:


na górę