Miechów - Miasto i Gmina

Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

poniedziałek, 30 września 2019

Dariusz Marczewski - Burmistrz Gminy i Miasta Miechów zaprasza na spotkanie konsultacyjno-szkoleniowe, które odbędzie się  
10 października 2019 r. (czwartek) o godz. 16.00 w sali konferencyjnej (p. 251)  Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie, ul. H. Sienkiewicza 25 w Miechowie.

Plan spotkania:

godz. 16.00 – 17.00 – spotkanie konsultacyjne poświęcone zasadom funkcjonowania Centrum Organizacji Pozarządowych w Miechowie,

godz. 17.00 - 19.30 – szkolenie pn. „Realizacja zadań publicznych - nowe wzory ofert, sprawozdań i umów”, w tym:

- w jaki sposób prawidłowo napisać ofertę realizacji zadania publicznego na nowym wzorze?

- co zmieniło się w umowie o dofinansowanie?

- jak napisać sprawozdanie na nowym wzorze – czym jest rozliczanie przez rezultaty?

Spotkanie poprowadzą przedstawicielki Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa:

Agnieszka Matuszyńska-Dziewitek – animatorka ds. współpracy z samorządem, wspiera jednostki samorządu terytorialnego we wdrażaniu rozwiązań i narzędzi poprawiających jakość ich współpracy z organizacjami pozarządowymi, grupami nieformalnymi i aktywnymi mieszkańcami.  Członkini zarządu Federacja Małopolska Pozarządowa. 

Lidia Korbus- Then - z wykształcenia menedżerka w administracji publicznej. Doświadczona Trenerka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych. Członkini zarządu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych. Od 2006 r. zaangażowana w różnego rodzaju projekty społeczne. Szkoli, doradza i pracuje animacyjnie z grupami nieformalnymi, liderami społecznymi oraz organizacjami pozarządowymi. Specjalizuje się m.in. w pracy metodą projektu, rozwiązywaniu problemów z rejestracją i aspektami formalnymi, a także związanych z pracą w zespole i finansowaniem działalności organizacji pozarządowych. Współautorka licznych projektów społecznych.

Proszę o potwierdzenie Państwa uczestnictwa w Referacie Spraw Społecznych, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie, pok. nr 214, 215, tel. 41 383 00 40 wew. 14 w terminie do 7 października.

Konsultacje i szkolenie realizowane są w ramach projektu Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Krakowski Obszar Metropolitalny, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Podziel się: