07 Piątek, 7 października 2022 Mirella, Marek, Sergiusz
Pogoda

Sprawdź swoją deklarację CEEB - nowa e-usługa

czwartek, 23 czerwca 2022
Kliknięcie otwiera galerię

Do końca czerwca właściciele lub zarządcy budynków i lokali powinni złożyć do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta deklarację o źródłach ciepła lub źródłach spalania paliw. Teraz status deklaracji CEEB można sprawdzić w Internecie.

Nowa e-usługa „Sprawdź swoją deklarację” została uruchomiona w odpowiedzi na zapotrzebowanie osób, które złożyły deklarację CEEB w wersji papierowej, nie posiadają profilu zaufanego lub innego sposobu potwierdzenia swojej tożsamości w Internecie, a chcą sprawdzić status swojej deklaracji.

Dostęp do usługi jest możliwy bezpośrednio po wejściu na stronę CEEB.gov.pl, gdzie należy wybrać przycisk „Sprawdź swoją deklarację”. Funkcjonalność umożliwia uzyskanie podstawowych informacji o naszej deklaracji oraz czy i kiedy deklaracja została wprowadzona do bazy CEEB.

Aby uzyskać te dane trzeba:

  • w pierwszym kroku wprowadzić dane adresowe budynku (punkt adresowy).

  • w kolejnym wybrać, czy deklarację złożył właściciel, czy zarządca budynku,

  • a następnie wpisać swoje dane osobowe (imię, nazwisko).

Deklarację CEEB może także w ten sposób sprawdzić osoba, która złożyła ją elektronicznie. To duże ułatwienie, gdyż bez logowania się poprzez login.gov.pl można uzyskać podstawowe informacje o swojej deklaracji.

Skorzystaj z  nowej e-usługi.

Podziel się:


na górę