18 Wtorek, 18 maja 2021 Alicja, Feliks, Eryk
Pogoda

Rekrutacja do szkoły muzycznej

środa, 28 kwietnia 2021
Kliknięcie otwiera galerię

 Szanowni Rodzice i Kandydaci! 

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Michała Kleofasa Ogińskiego w Miechowie rozpoczyna rekrutację  na rok 2021/2022.  Jeżeli chcecie rozwijać swoje (swoich dzieci) talenty i zainteresowania muzyczne, my otworzymy Wam drzwi do świata muzyki.

Zapraszamy kandydatów w wieku od 6 do 16 lat do przyłączenia się do naszej muzycznej rodziny.
Oferujemy podróż pełną artystycznych przygód i niezapomnianych muzycznych przeżyć.

Szkoła od 50 lat z powodzeniem kształci dzieci (w cyklu 6-letnim) i młodzież (w cyklu 4 letnim), rozwijając ich kompetencje gry na instrumentach na profesjonalnym poziomie. Uczniowie biorą udział w wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, a także kontynuują naukę w szkołach muzycznych wyższych stopni, niejednokrotnie stając się sławnymi muzykami występującymi na wielu scenach w Polsce i za granicą.

Jeśli podobnie jak oni pragniecie realizować się artystycznie, weźcie udział w rekrutacji do naszej szkoły. Razem  z nami  rozpocznijce swoją przygodę z muzyką. Powodzenia!

ZASADY REKRUTACJI:
1. Złóż wniosek o przyjęcie do szkoły za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA do dnia 31 maja 2021 r. (LINK)
2. Przygotuj zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do nauki w szkole muzycznej i dostarcz je do szkoły najpóźniej w dniu przesłuchania (brak zaświadczenia uniemożliwia przyjęcie).
3. Weź udział w przesłuchaniu wstępnym w dniu 16 czerwca 2021 roku w godzinach 10.00 – 16.00.
4. W przypadku poprawy sytuacji epidemicznej możesz wziąć udział w kursach przygotowujących do przesłuchania wstępnego w dniach 14 – 15 czerwca – zapisy w sekretariacie szkoły pod nr tel. 41 383 16 30 oraz w Dniu Otwartym, którego termin zostanie podany na naszej stronie internetowej.
Dowiesz się jeszcze więcej na temat działalności szkoły, jeśli polubisz nasz profil na Facebooku.
6. Zadzwoń pod podany powyżej numer, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.
❗️ UWAGA ❗️
Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w Polsce, termin przesłuchania wstępnego oraz kursów przygotowujących może ulec zmianie. Wszystkich zainteresowanych przyjęciem do naszej szkoły prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA, gdzie na bieżąco będą zamieszczane ewentualnie wprowadzane zmiany.

Podziel się:


na górę