Miechów - Miasto i Gmina

Wybory do Parlamentu Europejskiego
Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich - zgłoś wydarzenie

poniedziałek, 9 kwietnia 2018
Europejski Tydzień Sportu dla Wszstkich 2018

W dniach 26 maja-1 czerwca 2018 r. po raz kolejny odbędzie się Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego rozegrany zostanie XXIV Sportowy Turniej Miast i Gmin.

Mając na uwadze fakt, iż od 3 lat Gmina Miechów zajmuje wysokie lokaty w klasyfikacji miast i gmin do 40 tys. mieszkańców, chcemy także w tym roku przygotować bogaty program sportowo-rekreacyjny.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne włączenie się w wydarzenie poprzez zorganizowanie imprez sportowych oraz przeprowadzenie testu Coopera wśród mieszkańców gminy Miechów.

Poniżej zamieszczamy harmonogram imprez oraz dokumenty do uzupełnienia: kalendarz imprez oraz test Coopera. Zgłoszenia (planowany termin imprez oraz datę przeprowadzenia testu Coopera) proszę złożyć na dzienniku podawczym Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie lub przesłać na adres e-mail: mwilk@miechow.eu w terminie do dnia 30 kwietnia br.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Referatem Spraw Społecznych, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, pok. nr 214 oraz 215, II piętro, 41 383 00 40, wew. 14.

Do pobrania:

Podziel się: