25 Sobota, 25 maja 2024 Grzegorz, Urban, Magda
Pogoda

Koncert VIVA CARNAVAL - Trzech Tenorów Vincero

sobota, 20 stycznia 2024
Kliknięcie otwiera galerię

Jeśli stronisz od poważnych koncertów, wymagających skupienia i zastanawiania się nad odwiecznym pytaniem „co artysta miał na myśli…” – to dobrze trafiłeś. Formacja Vincero czyli Trzech Tenorów to właśnie odpowiedź na takie wydarzenia.

Każdy koncert VINCERO Trzech Tenorów to wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie muzykę klasyczną, popularną i rozrywkową. Koncert, w którym Mariusz Ruta, Bartosz Kuczyk i Mirosław Niewiadomski zapraszają Państwa do krainy swoich ukochanych melodii. Słowem wspaniała muzyka i znakomita zabawa, nieraz bowiem zdarza się, że publiczność podczas koncertów śpiewa wraz z wykonawcami.

Trzech Mężczyzn, których jednoczy pasja śpiewu, poczucie humoru i pozasceniczna przyjaźń, przenosząca się na scenę. Zdarza się, że podczas koncertu wykonawcy nie szczędzą sobie wzajemnie żartów i uwag na swój temat.

Podstawą jest interakcja z publicznością, a wszystko oparte na repertuarze dobranym w taki sposób, aby obok klasycznych arii operetkowych czy operowych rozbrzmiewały przeboje muzyki rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Elvisa Presleya czy Franka Sinatry – krótko mówiąc: pozytywna mieszanka muzyczna, I co najważniejsze, publiczność nie tylko słucha, ale przede wszystkim śpiewa z wykonawcami i dobrze się bawi, dzięki lekkiej i dostosowanej do danej chwili konferansjerce.

Termin koncertu: 20.01.2024, godz.18:00 Dom Kultury w Miechowie, ul. Racławicka 10

Bilety dostępne w cenie: 80 zł parter, 70zł dostawka parter, 70 zł I balkon, 60 zł II balkon na:

https://mdk.systembiletowy.pl/system_portal.php 

kupbilecik.pl

 

 

Podziel się:


na górę