27 Wtorek, 27 lutego 2024 Anastazja, Wiktor, Gabriel
Pogoda

Pierwszy taki turniej sportowy w Miechowie

sobota, 17 grudnia 2022
Kliknięcie otwiera galerię

Turniej e-sportowy o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Miechów
w „Fifę” odbędzie się w sobotę 17 grudnia w Restauracji Vita. Zapisy na wydarzenie już trwają.

Rozgrywki w popularną „Fifę” potrwają w godz. 10:00-18:00 w trzecią sobotę grudnia i są skierowane do wszystkich miłośników tej piłkarskiej gry.

 – Chcemy połączyć pokolenia graczy oraz w miłej i przede wszystkim sportowej atmosferze wyłonić zwycięzcę, który zostanie miechowskim „Królem Fify” – informuje organizator wydarzenia MKS Pogoń Miechów.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycieska trójka - puchary i nagrody rzeczowe. Na wszystkich graczy czekać będzie poczęstunek (zimna płyta oraz napoje). Koszt wpisowego wynosi 30 zł. Więcej informacji dostępnych jest pod numerem tel. 576 014 691, 796 543 390 oraz tutaj.

Informacje o dokładnym formacie rozgrywek zostaną podane wraz z ogłoszeniem pełnej listy uczestników, która będzie regularnie aktualizowana na facebookowej stronie wydarzenia.

Turniej pod patronatem Gminy Miechów organizowany jest przez: MKS Pogoń Miechów oraz Pizzerię Restaurację Vita.

Sport elektroniczny

E-sport, czyli sport elektroniczny, w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność w kraju i na świecie. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych dyscyplin, rywalizacja e-sportowa wymaga takich umiejętności jak: strategiczne myślenie, refleks, a także odporność na stres. E-sportowcy współzawodniczą ze sobą w wirtualnym świecie tworzonym przez producentów gier komputerowych.

Podziel się:


na górę