Miechów - Miasto i Gmina

Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

E-sport -nasze spojrzenie w przyszłość. Projekt dla młodzieży

środa, 13 stycznia 2021

Stowarzyszenie "Rozwijamy Pasje" serdecznie zaprasza młodych ludzi w wieku 13-16 lat do udziału w bardzo ciekawym projekcie skierowanym dla młodzieży.

Projekt polega na naszej współpracy z młodzieżą przez 6 miesięcy (warsztaty, spotkania, rozgrywki e-sportowe, turnieje, wyjazd do centrum wirtualnej rzeczywistości). Spotkania odbywać się będą 2-3 razy w miesiącu na terenie gminy Miechów. W początkowej fazie tj. luty i marzec większość zajęć będzie online. Zajęcia są bezpłatne. Projekt finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w ramach Programu "Równać Szanse".

Projekt nastawiony jest na rozwój młodzieży pod kątem nowych umiejętności związanych z grami komputerowymi a także na zdobycie nowych kompetencji miękkich, takich jak organizacja, samodzielność, rozwój, poznanie siebie oraz swoich mocnych i słabych stron a także współpracy z rówieśnikami.

Rekrutacja trwa do 22.01.2021 r. Pierwszeństwo mają osoby z terenu gminy Miechów. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie rozwijamypasje.pl/e-sport/.

Podziel się: