''Fundusze Europejskie są w Małopolsce'' Dwie nagrody dla Gminy Miechów!

Projekty Gminy Miechów zostały wyróżnione jako najlepsze lokalne przedsięwzięcia zrealizowane z funduszy unijnych!
W środę 30 marca 2022 roku w Operze Krakowskiej odbyła się Gala plebiscytu „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Wśród Laureatów znalazła się Gmina Miechów, do której trafiły dwie statuetki za zwycięskie projekty: „Rewitalizacja Parku Miejskiego w Miechowie” i „Niskoemisyjny system transportu miejskiego dla Miechowa”. Przyznane nagrody wraz z listami gratulacyjnymi z rąk Łukasza Smółki - Wicemarszałka Województwa Małopolskiego odebrał Dariusz Marczewski - Burmistrz Gminy i Miasta Miechów.
Plebiscyt na najlepsze lokalne przedsięwzięcie zrealizowane z pomocą środków unijnych prezentował Beneficjentów, którzy poprzez swoje inicjatywy aktywnie włączyli się w rozwój regionu. Głosowanie zorganizowane było w formie internetowej.
Dziękujemy, wszystkim z Państwa, którzy oddając głos w plebiscycie docenili gminne inwestycje zrealizowane z udziałem funduszy europejskich. Otrzymane nagrody są potwierdzeniem, że powyższe projekty są pozytywnie oceniane przez mieszkańców gminy i miasta Miechów.
W tej kategorii:
-
Sesja absolutoryjna Rady Miejskiej w Miechowie piątek, 6 czerwca 2025
-
Szacowanie szkód w rolnictwie - wnioski piątek, 6 czerwca 2025
-
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w II półroczu 2025 roku czwartek, 5 czerwca 2025
-
Budowa wielopoziomowego parkingu coraz bliżej! czwartek, 5 czerwca 2025
-
4 czerwca w nasiechowickim lesie środa, 4 czerwca 2025
-
Wybory Prezydenta RP. Wyniki głosowania w Gminie Miechów poniedziałek, 2 czerwca 2025
-
Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze poniedziałek, 2 czerwca 2025
-
Konkurs o Nagrodę Burmistrza ''Statuetka Macieja Miechowity''. Zgłoszenia do 6 czerwca poniedziałek, 2 czerwca 2025
-
Nabór wniosków na bezpłatne użyczenie kompostownika piątek, 30 maja 2025