03 Piątek, 3 grudnia 2021 Franciszek, Hilary, Ksawery
Pogoda

Inauguracja Ogólnopolskiej Karty Seniora

środa, 20 października 2021
Kliknięcie otwiera galerię

Gmina Miechów przystąpiła do Programu  Gmina Przyjazna Seniorom - Ogólnopolska Karta Seniora, tym samym dołączyła do ogólnopolskich inicjatyw aktywizująco-edukacyjnych na rzecz seniorów.

Inauguracja programu odbyła się 18 października w Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie. W spotkaniu uczestniczyli Prezes Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora Łukasz Salwarowski, Burmistrz Gminy i Miasta Miechów - Dariusz Marczewski oraz przedstawiciele Rady Seniorów w Miechowie.

 Podczas Inauguracji, certyfikaty otrzymali pierwsi przedsiębiorcy z terenu gminy Miechów, którzy przygotowali zniżki dla mieszkańców:

 1.Centrum Kultury i Sportu w Miechowie

 2.Sklep Ogólnoprzemysłowy " TWÓJ STYL" & Kwiaciarnia

 3.Pizzeria & Restauracja VITA

 4. Drogeria "Sekret Urody"

 5. FIZJO-STACJA - Odnowa Biologiczna

 6. Zdrowe Oczy - Salon Optyczny

W tym dniu odbyły się  również dwa wykłady pn.: „Bezpieczny Senior - Stop Manipulacji, Nie Daj Się Oszukać” oraz „Aktywność po 60-tce”.

Zasady Programu:

Ogólnopolska Karta Seniora uprawnia posiadaczy do korzystania ze zniżek na wybrane produkty i usługi w około 2000 punktach na terenie całego kraju.

Każdy mieszkaniec Gminy Miechów, który ukończył 60 lat, może ubiegać się o wydanie bezpłatnej karty upoważniającej do korzystania z licznych promocji i zniżek oferowanych przez partnerów w całej Polsce.

Wnioski dostępne są w Referacie Spraw Społecznych, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi UGiM, pok. 214 oraz 215 (II piętro), tel. 41 383 00 40, wew. 14.

Podziel się:


na górę