Miechów - Miasto i Gmina

Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

Składy osobowe zarządów osiedli 2019-2024

środa, 12 czerwca 2019

Zgodnie z  Uchwałą Nr VIII/125/2019 Rady Miejskiej w Miechowie, w okresie od 3 do 11 czerwca 2019 r. odbywały się zebrania wyborcze do organów osiedli będących jednostkami pomocniczymi Gminy Miechów.
Poniżej przedstawiamy nowo wybrane składy osobowe Zarządów Osiedli: NR 1, NR 2, NR 3, NR 4, NR 5, NR 6, NR 7 w Miechowie na kadencję 2019-2024.

Osiedle nr 1
(Ulice: Stanisławy Daneckiej, 106 Dywizji Piechoty AK , Folusz, Janów Dolny, Janów Górny,  Krótka, Ogrodowa, Partyzantów, Podmiejska, Podzamcze, Poprzeczna, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego,  Jana Sobieskiego, Walki Zbrojnej)

Jacek Uchto - przewodniczący osiedla
Ewelina Kucala - członek zarządu
Ilona Janiec-Rudy - członek zarządu
Katarzyna Górniak  - członek zarządu

Osiedle nr 2
(Ulice: Michała Drzymały, Jagiellońska, Osiedle Młodych, Zbigniewa Pęckowskiego, Józefa Piłsudskiego, Polna, Powstańców 1863 r., Racławicka, Szpitalna, Spacerowa, Targowa, Wesoła, Osiedle Stefana Żeromskiego)

Lidia Adamek - przewodnicząca osiedla
Andrzej Gądek - członek zarządu  
Grażyna Kułakowska - członek zarządu
Stanisław Miętus - członek zarządu
Wiesława Piwowarska - członek zarządu

Osiedle nr 3
(Ulice: Wspólna, Jaksy, Wojciecha Głowackiego, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Jana Matejki, Miechowity, Adama Mickiewicza, Plac Tadeusza Kościuszki, Rynek, Ks.Skorupki, Służba Polsce, Warszawska)

Marek Pycia - przewodniczący osiedla
Bogusław Dobrzański - członek zarządu
Czesław Bochenek  - członek zarządu
Tomasz Książek - członek zarządu
Marta Deńca - członek zarządu

Osiedle nr 4  - (Osiedle Parkowe)

Agnieszka Lemczyk - przewodnicząca osiedla
Katarzyna Jurkowska - członek zarządu
Wojciech Niewęgłowski - członek zarządu
Stanisław Dratwiński - członek zarządu

Osiedle nr 5
(Ulice: Józefa Bema, Józefa Dwernickiego, Graniczna, Kamienna, Marii Konopnickiej, Łąkowa, Waleriana Łukasińskiego, Nowa, Ignacego Prądzyńskiego, Bolesława Prusa, Robotnicza, Rolnicza, Słoneczna, Józefa Longina Sowińskiego, Szewska, Topolowa, Romualda Traugutta, Zagrody, Zielona)

Barbara Adamska - przewodnicząca osiedla
Tadeusz Gajos - członek zarządu
Maciej Nowaczek - członek zarządu
Bożena Deńca - członek zarządu
Jerzy Pieczyrak - członek zarządu

Osiedle nr 6 - (Osiedle Generała Władysława Sikorskiego)

Zdzisława Gazda - przewodnicząca osiedla
Stanisław Kwiecień - członek zarządu
Krystyna Ćwiklińska - członek zarządu
Krystyna Winiarska - członek zarządu
Teresa Michalska - członek zarządu

Osiedle nr 7
(Ulice: Kolejowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Osiedle Kolejowe)

Krzysztof Porębski - przewodniczący osiedla
Bożena Soczówka -członek zarządu
Stanisław Szarek -członek zarządu
Tadeusz Włodarczyk -członek zarządu
Stanisław Kowal -członek zarządu

Podziel się:

W tej kategorii: