22 Piątek, 22 października 2021 Halki, Filipa, Przybysława
Pogoda

Szkoła dla Rodziców - program spotkań

czwartek, 16 września 2021
Kliknięcie otwiera galerię

Dariusz Marczewski - Burmistrz Gminy i Miasta Miechów serdecznie zaprasza na Szkołę dla Rodziców.

 23 września (czwartek) godz. 17.00.

Ogarnij dzieci w sieci! Jak i gdzie postawić bezpieczne granice? - Katarzyna Kudyba – pedagog i psycholog w trenerskim doświadczeniem w obszarze profilaktyki uzależnień, nowych mediów i przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

 27 września (poniedziałek) godz. 17.00.

Samookaleczenia oraz myśli samobójcze u nastolatków – czy wiesz, co czuje Twoje dziecko? -  Hanna Świerczewska – psycholog kliniczno-sądowy, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie psychoonkologii klinicznej oraz cyklu szkoleń z zakresu psychotraumatologii dziecięcej.

 6 października (środa) godz. 16.00.

 Toksyczne relacje i ich wpływ na rodzinę - Piotr Mosak - psycholog, mentor, dziennikarz, trener psychologii biznesu, psycholog wychowawczy, coach, terapeuta par i wykładowca, członek Rady Naukowej Ogólnopolskiego Programu Zdrowia Seksualnego.

14 października, godz. 16.30.

Ja i moje ciało z perspektywy dziecka – rozmowy o cielesności, seksualności i intymności - Agnieszka Podsiadło - seksuolog, psycholog, psychoterapeuta, posiada doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii grupowej, rodzinnej, indywidualnej, warsztatów twórczego rozwoju, absolwentka szkoleń z zakresu funkcjonowania dzieci z trudnościami rozwojowymi.

 20 października godz. 17.00.

Nowotwory u dzieci. Sytuacje nagłe - jak sobie z nimi poradzić ? - Katarzyna Bator – pediatra, wieloletni Instruktor Polskiej, Europejskiej i Amerykańskiej Rady Resuscytacji (ERC, PRC, AHA) w zakresie resuscytacji dzieci, wieloletni pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, Szpitala MSW, Szpitala im. G. Narutowicza w  Krakowie, współpracuje z przychodniami na terenie województwa małopolskiego.

Podczas każdych warsztatów zapewniamy animatorów dla dzieci.

 Miejsce: sala konferencyjna Urzędu Gminy i Miasta w Miechowie, ul. H. Sienkiewicza 25.

Zapisy oraz dodatkowe informacje: Referat Spraw Społecznych, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, pok. 214 oraz 215, tel. 41 383 00 40, wew. 14, 534 533 551.

Podziel się:


na górę