21 Poniedziałek, 21 czerwca 2021 Alicja, Marta, Alojz
Pogoda

Zapraszamy dzieci na warsztaty z recyklingu

wtorek, 8 czerwca 2021
Kliknięcie otwiera galerię

Zapraszamy dzieci z Gminy Miechów na warsztaty, których tematyką będzie segregacja śmieci oraz recykling – nauka przez zabawę.  

Warsztaty odbędą się w sobotę 19 czerwca w godz.  9:30-12:30 oraz 13:00-15:00 w Centrum Promocji Obszarów Natura 2000 w Pstroszycach Drugich.

W ramach warsztatów przewidziane są plastyczne zabawy recyklingowe. Będziemy działać ekologicznie i wykorzystywać w twórczości surowce wtórne.

Liczba uczestników:  dwie grupy po 10-ro dzieci (w wieku od 6 do 10 lat). Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 16 czerwca:  mailowo na adres: jnowak@miechow.eu

Dojazd: we własnym zakresie.

Prosimy o podanie w e-mailu: Imienia i nazwiska dziecka, wieku, telefonu kontaktowego do opiekuna dziecka oraz preferowanej godziny warsztatów.

Na warsztaty należy zabrać: butelki typu PET (2-3 szt.), zakrętki, słomki, kubki po jogurcie, rolki po papierze toaletowym oraz gazety z miękkiego papieru (gazety codzienne).

Prosimy także o dostarczenie w dniu warsztatów zgody na udostępnienie wizerunku dziecka oraz zgody na udział dziecka w warsztatach (wzory w załączeniu).

Zajęcia odbędą się z zachowaniem odpowiednich warunków sanitarnych do przeprowadzania zajęć i spotkań zgodnie z aktualnymi przepisami dot. zapobieganiu, przeciwdziałaniu i zwalczaniu COVID19.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

Podziel się:


na górę