Komputery w SP nr 2 zostały zmodernizowane
środa, 22 marca 2023
Kliknięcie otwiera galerię
Komputery w Szkole Podstawowej nr 2 w Miechowie zostały zmodernizowane i „odświeżone”.
Uczniowie SP2 pracują z wykorzystaniem sprzętu, w którym zostały wymienione, już odchodzące w zapomnienie, dyski HDD na dyski półprzewodnikowe (SSD). Pełen pakiet Office, aplikacje do nauki programowania i obróbki grafiki - to tylko część oprogramowania, które jest wykorzystywane podczas zajęć.
Sprzęt, który pracuje od kilku lat niekoniecznie musi być usuwany z zasobów szkoły, ale może być z sukcesem modernizowany i usprawniany. Dzięki temu SP2 buduje coraz większą bazę sprzętu komputerowego. Trzeba tu wspomnieć, iż tego typu działania umacniają model wydatkowania środków, który należy nazwać racjonalnym i optymalnym. Jednak nie tylko modernizacja, ale również wprowadzenie nowego sprzętu komputerowego jest istotne.
Już niebawem uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Miechowie będą mogli cieszyć się kolejną nową pracownią komputerową zbudowaną w ramach funduszy z projektu HUMINE.
Podziel się:
W tej kategorii:
-
XLV Sesja Rady Miejskiej w Miechowie środa, 7 czerwca 2023
-
II Święto Organizacji Pomocowych środa, 7 czerwca 2023
-
Weekendowe zajęcia sportowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu wtorek, 6 czerwca 2023
-
W Nasiechowicach uczczono ofiary niemieckiej pacyfikacji poniedziałek, 5 czerwca 2023
-
Wybory Ławników Sądowych na lata 2024-2027 poniedziałek, 5 czerwca 2023
-
Mobilne Laboratoria Przyszłości w Gminie Miechów piątek, 2 czerwca 2023
-
Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi w Miechowie czwartek, 1 czerwca 2023
-
Janów Górny będzie remontowany czwartek, 1 czerwca 2023
-
Laureaci konkursu wiedzy o Macieju z Miechowa środa, 31 maja 2023