29 Środa, 29 marca 2023 Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Pogoda

Projekt Kierunek Kariera - dotacje na szkolenia

czwartek, 16 marca 2023
Kliknięcie otwiera galerię

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, że to już ostatnie miesiące, kiedy można skorzystać z dotacji na szkolenia, w ramach projektów Kierunek Kariera Zawodowa.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców, którzy ukończyli 25. rok życia
i dotąd nie skorzystali z możliwości otrzymania dotacji na szkolenia,
w ramach projektu Kierunek Kariera Zawodowa.

Mieszkańcy Miechowa, którzy ukończyli 50. rok życia mogą skorzystać z usługi doradczej (która jest pierwszym krokiem do otrzymania dofinansowania) stacjonarnie - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj, a następnie spotkać się z doradcą zawodowym (stacjonarnie w Wojewódzkim Urzędzie Pracy – punkcie zamiejscowym w Miechowie przy ul. Warszawskiej 10).

Spotkanie z doradcą możliwe jest również w formie zdalnej. Ponadto Bilans Kariery można zrealizować samodzielenie oraz złożyć zamówienie na bony szkoleniowe na platformie e-lerningowej

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

  • Warto, bo najlepszy moment na działanie jest teraz!
  • W ramach projektu Kierunek Kariera Zawodowa można otrzymać prawie 4300 zł dotacji, za którą można zrobić m.in. kursy kadrowo – płacowe, informatyczne, językowe, prawa jazdy, operatora koparki i ładowarki, F-gaz, kosmetyczne, fryzjerskie, gromerskie, krawieckie, florystyczne, z branży medycznej itd.

Więcej informacji na stronie: https://kierunek.pociagdokariery.pl/.

Podziel się:


na górę