Miechów - Miasto i Gmina

Wersje strony: podstawowa | kontrastowa | tekstowa

Aktualności A A A RSS pdf drukuj

Szachowe projekty w 4 edycji Budżetu Obywatelskiego

wtorek, 17 września 2019

W dniach 9-30.09.2019 można głosować na projekty w 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Małopolski Związek Szachowy zachęca mieszkańców powiatu miechowskiego o wsparcie dla projektu: KOM 2 Przy szachownicy – poszerzamy obszary intelektu.

W ramach zadania uczestnicy będą mieli okazję zagrać z mistrzami świata (organizacja symultan z Kamilem Mitoniem i Janem Krzysztofem Dudą).

Zostaną również zorganizowane obozy szkoleniowe, a także Mistrzostwa Subregionu Krakowskiego Obszaru Metropolitarnego, w tym szachowe mistrzostwa powiatów: krakowskiego, miechowskiego, proszowickiego i wielickiego. Zostaną wyposażone sprzętowo kluby i inne obiekty zainteresowane szachami.

Przewidziana jest również promocja kariery sportowej uzdolnionej młodzieży (dofinansowanie startu 10 zawodników w jednym z prestiżowych turniejów międzynarodowych rozgrywanym w Polsce).

W planach jest również organizacja w każdym powiecie pokazów filmów dokumentalnych i fabularnych o tematyce szachowej, przeprowadzenie konkursu plastycznego. Projekt promuje również wolontariat – jego celem jest mobilizacja wolontariuszy wokół planowanych zamierzeń, przez co będą rozwijane aktywne postawy obywatelskie służące solidarności międzypokoleniowej.

Działamy:
najprostszy sposób (zajmuje dosłownie minutę) to przez internet https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie
Mieszkańcu – kliknij i zagłosuj lub dopuszczona została też możliwość oddania głosu na papierowym formularzu więcej info: https://www.bo.malopolska.pl/…/156-startuje-glosowanie-mies…

Jak głosować ?
Każdy mieszkaniec, który skończył 16 lat może oddać tylko 1 głos na zadanie z subregionu, w którym mieszka (NIE TRZEBA BYĆ ZAMELDOWANYM!).

Ściąga do głosowania na nasz projekt : NA LAPTOP

Wyszukujemy www.bo.malopolska.pl najeżdżamy na GŁOSOWANIE najeżdżamy na ROZPOCZNIJ GŁOSOWANIE i uzupełniamy wymagane dane, zaznaczając dziubkami oświadczenia najeżdżamy na DALEJ i wybieramy projekt KOM2. Pojawia się podsumowanie i klikamy ZAGŁOSUJ i powinno wyskoczyć podziękowanie i przyjęcie głosu.

Ściąga do głosowania na nasz projekt: NA TELEFON
Wyszukujemy www.bo.malopolska.pl najeżdżamy na GŁOSOWANIE najeżdżamy na ROZPOCZNIJ  GŁOSOWANIE i uzupełniamy wymagane dane, zaznaczając dziubkami oświadczenia najeżdżamy na DALEJ i wybieramy projekt KOM2 i na dole pod opisem projektu znajduje się komenda WYBIERZ. Pojawia się podsumowanie i klikamy ZAGŁOSUJ i powinno wyskoczyć podziękowanie i przyjęcie głosu.

Zachęcamy do głosowania.  

Podziel się: