25 Sobota, 25 maja 2024 Grzegorz, Urban, Magda
Pogoda

Uwaga Koła Gospodyń Wiejskich!

wtorek, 16 kwietnia 2024
Kliknięcie otwiera galerię

Zapraszamy do udziału i zaprezentowania kulinarnych tradycji Waszych regionów w IX edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”! 

Organizatorem konkursu jest Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem  jest m.in. promowanie regionalnych potraw oraz bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych.

Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszeń skupiających osoby z terenów wiejskich, których celem statutowym działania jest m.in. promocja i pielęgnowanie lokalnych tradycji kulinarnych, działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, rozwój kultury ludowej, w tym w szczególności kultury lokalnej i regionalnej, upowszechnianie i rozwój form współdziałania, gospodarowania i racjonalnych metod prowadzenia gospodarstw domowych.

Nagrodami w konkursie są nagrody pieniężne oraz nagrody dodatkowe przyznawane na każdym etapie konkursu.  Zgłoszenia należy wysyłać drogą elektroniczną do 5 maja 2024 r. poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem:

https://www.kupujswiadomie.gov.pl/formularz-bitwa-regionow/
Więcej informacji na stronie: www.bitwaregionow.pl

 

Podziel się:


na górę