27 Poniedziałek, 27 czerwca 2022 Cyryl, Maryla, Władysław
Pogoda

Harmonogramy odbioru

W bieżącym roku nie ulega zmianie częstotliwość odbioru odpadów komunalnych. Odpady zmieszane oraz bioodpady w zabudowie jednorodzinnej odbierane będą 2 razy w miesiącu, tak w mieście, jak i na terenach wiejskich. Z zabudowy wielolokalowej na terenach wiejskich 4 razy w miesiącu, zaś w mieście 3 razy w tygodniu.

Odbiór odpadów segregowanych w zabudowie jednorodzinnej, na terenach wiejskich 1 raz w miesiącu, z terenu miasta 2 razy w miesiącu. Z nieruchomości wielolokalowych  i zamieszkania zbiorowego w miarę potrzeb nie rzadziej niż 2 razy w miesiącu.

Odpady wielkogabarytowe, meble, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony (pochodzące wyłącznie od rowerów, motorowerów, motocykli, quadów, samochodów osobowych) będą odbierane tak jak dotychczas 2 razy do roku w tzw. zbiórkach „sprzed posesji” zgodnie z harmonogramem.

Obsługa Gospodarki Odpadami Komunalnymi (w zakresie: odbiór odpadów, harmonogramy, zasady segregacji, pojemniki, worki) prowadzona jest przez Wydział Inwestycji i Ochrony Środowiska.

e- mail: gmina@miechow.eu

Numery telefonu:  (41) 38 300 40 wew.44 lub 54.

na górę