07 Piątek, 7 października 2022 Mirella, Marek, Sergiusz
Pogoda

Miechowskie Pola Nadziei 2021

piątek, 16 lipca 2021
Kliknięcie otwiera galerię

Hospicjum Caritas im. bł. s. Bernardyny Jabłońskiej w Miechowie zaprasza na PIKNIK RODZINNY „Spotkajmy się”, jako podsumowanie rocznej kampanii Pola Nadziei 2020/2021.

Wydarzenie zaplanowane jest na 18 lipca 2021 roku, start o godzinie 15:00 w zrewitalizowanym Parku Miejskim w Miechowie.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, jako znak naszej wdzięczności za dobro, jakie doświadczają każdego dnia. Miniony rok, a nawet dłużej, to czas szczególnie trudny dla wszystkich placówek medycznych, również dla Hospicjum w Miechowie - dlatego warto tego dnia być razem.

Tegoroczne hasło naszej akcji Pola Nadziei brzmi: „Razem możemy więcej” – zdanie, które mieści w sobie współpracę, zaufanie i chęć przebywania z ludźmi.

Festyn ma charakter podsumowania działalności hospicjum, jakie miało miejsce co roku w maju. Pola Nadziei to coroczna akcja zawierająca w sobie edukację i promocję idei hospicyjnej oraz zbiórkę funduszy na rzecz chorych i cierpiących. Co ważne, to będzie już podsumowanie18 edycji akcji „Pola Nadziei” w miechowskim Hospicjum.

Podziel się:


na górę