21 Poniedziałek, 21 czerwca 2021 Alicja, Marta, Alojz
Pogoda

Rozbudowa Szkoły w Pojałowicach-odbiory prac

poniedziałek, 6 lipca 2020
Kliknięcie otwiera galerię

Rozpoczęły się czynności odbiorowe prac obejmujących rozbudowę Szkoły Podstawowej w Pojałowicach o nowe pomieszczenia dydaktyczne i sportowo – rekreacyjne wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Szkolna sala gimnastyczna wraz z salami dydaktycznymi i zapleczem szkoły powstały w ciągu 17 miesięcy. 

Gminna inwestycja za ponad 6 mln zł, dofinansowana została w ramach funduszy pozyskanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Odbiór prowadzony jest przy udziale przedstawicieli gminy Miechów, dyrektor szkoły, wykonawcy, kierownika budowy inspektorów nadzoru branży: budowlanej, elektrycznej i sanitarnej. Planowany termin zakończenia czynności odbiorowych wyznaczony został na 13 lipca br. Kolejnym etapem będzie dostawa i montaż wyposażenia powstałych pomieszczeń.

W efekcie prowadzonych robót budowlanych powstał budynek na rzucie litery „L”- parterowy z poddaszem nieużytkowym. W poziomie parteru powstała sala gimnastyczna o pow. 509,78 m2, 3 sale lekcyjne, pokój nauczycielski i toalety. Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wykonawcą inwestycji jest KARTEL SA z Jędrzejowa. Nadzór Inwestorki nad rozbudową Szkoły Podstawowej w Pojałowicach sprawowała firma: Kompleksowe usługi inwestycyjne PROGRES.

Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Pojałowicach


Podziel się:


na górę