27 Wtorek, 27 lutego 2024 Anastazja, Wiktor, Gabriel
Pogoda

Ferie w Bibliotece!

wtorek, 30 stycznia 2024
Kliknięcie otwiera galerię

Ferie w Bibliotece: spotkania z książką, warsztaty oraz turnieje z nagrodami!

Zbliżają się ferie zimowe, miechowska biblioteka przygotowała wyjątkową ofertę dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od 12 do 23 lutego czeka nas pełen wrażeń program, w tym: bajkoterapia, warsztaty literacko-plastyczne, turniej gier komputerowych, gry planszowe oraz wiele innych atrakcji. Przygotujcie się na wyjątkowe chwile spędzone wśród książek i kreatywności!

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy stacjonarnie lub pod nr tel.: 41 230 98 16 oraz mailowo: kontakt@biblioteka.miechow.pl

12 lutego: Bajkoterapia i Turniej Czterech Skoczni

O godz. 10.00  ferie rozpoczniemy od magicznego spotkania z bajką. Spotkanie poprowadzi wolontariuszka z Fundacji Zaczytani.org. Spotkanie dla dzieci do 10 roku życia.

O godz. 17.00 zapraszamy na wieczór z grami komputerowymi, w ramach którego odbędzie się Turniej Czterech Skoczni, który dostarczy sporą dawkę emocji i rywalizacji dla wszystkich miłośników sportów zimowych.

13 lutego: Poszukiwanie śladów w Świecie Detektywów

O godz. 10.00 zapraszamy najmłodszych na zajęcia literacko-plastyczne „Tropem dwójki detektywów- Lassego i Mai”. Po lekturze czeka nas fascynująca praca plastyczna, podczas której stworzymy unikatowe kartki okolicznościowe za pomocą kół z kolorowego papieru.

W filii na Osiedlu Parkowym przez cały dzień przygotowaliśmy Quiz wiedzy o kotach – do zdobycia upominki!

14 lutego: Spotkanie z książką i wieczór planszówek

O godz. 10.00 rozpoczniemy spotkanie z książką dla młodzieży, czyli lekcja o tym, że „Możesz wszystko! Tylko uwierz w siebie”.

O godz. 17.00 - zapraszamy całe rodziny na wieczór w bibliotece, podczas którego zanurzymy się w fascynującym świecie planszówek.

Dziś również w Filii na osiedlu Parkowym odbędzie się Quiz wiedzy o kotach!

 

15 lutego: Warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci

Poznaj podstawy pierwszej pomocy przedmedycznej podczas warsztatów o godzinie 10.00 prowadzonych przez Strażaków z Państwowej Straży Pożarnej. To praktyczna umiejętność, która może okazać się niezwykle przydatna w różnych sytuacjach życiowych. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy certyfikat udziału oraz upominek!

16 lutego: Świętujemy Dzień Kota

O godz. 10.00 czeka nas ciekawa rozmowa na temat kotów, a potem przechodzimy do praktyki – wyklejania kotów ze starych gazet. Kto wie, może spotkacie w bibliotece

19 lutego: Powtórka z Bajkoterapii i turniej w Minecrfta

Ponownie zapraszamy dzieci do 10 roku życia na poniedziałkową Bajkoterapię o godz. 10.00

O godz. 17.00 zapraszamy na wieczór w bibliotece z retro grami komputerowymi oraz turniejem w Minecrafta.

20 lutego: Kreatywne bałwanki

O godz. 10.00 wyruszymy w podróż do krainy zimowych radości, tworząc bałwanki przy użyciu skarpet i ryżu. Przygotujcie się na radosną i kreatywną zabawę!

21 lutego: Spotkanie z książką i wieczór planszówek

O godz. 10.00 ponowne spotkanie z książką i warsztaty na temat wzajemnego szacunku i tolerancji dla młodzieży.

O godz. 17.00 pogramy w gry planszowe. Zapraszamy małych i dużych.

22 lutego: Spotkanie autorskie z Agnes Sour

O godz. 17.00 czeka nas wyjątkowe spotkanie autorskie z Agnes Sour, autorką miłosnej trylogii PRZYJACIEL.

23 lutego: Wspólny Plakat na zakończenie gerii

Ostatni dzień ferii zakończymy o godz. 10.00, tworząc wspólnie plakat podsumowujący piękny czas, jaki spędziliśmy razem. To doskonały sposób na zatrzymanie wspomnień z tegorocznych ferii zimowych.

Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne kreatywności, zabawy i inspiracji w miechowskiej  bibliotece! Zapraszamy wszystkich do wspólnego spędzenia ferii!

Podziel się:


na górę