02 Poniedziałek, 2 października 2023 Sława, Dionizy, Teofil
Pogoda

Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi w Miechowie

czwartek, 1 czerwca 2023
Kliknięcie otwiera galerię

W najbliższą niedzielę 4 czerwca w Parku Miejskim w Miechowie odbędzie się spotkanie dotyczące nowego programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-27”. Zaplanowano liczne atrakcje sportowo-artystyczne, pokazy oraz występy taneczne.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 i będzie okazją do zdobycia najnowszych informacji o środkach unijnych. Nie zabraknie bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, którzy pomogą w zrozumieniu procesu aplikowania o wsparcie unijne, udzielą praktycznych wskazówek i odpowiedzą na pytania.

Na uczestkników czekać będą również atrakcje towarzyszące - różnego rodzaju quizy i konkursy z nagrodami, prezentacje, pokazy sportowe oraz akcenty artystyczne. Swoich sił będzie można spróbować na ściance wspinaczkowej, torze łuczniczym lub matach do judo, szermierki i breakdance. Ponadto specjaliści z Małopolskiego Centrum Nauki COGITEON przeprowadzą ciekawe doświadczenia a Ekodoradcy porozmawiają na temat ochrony środowiska. Będzie można również przetestować urządzenia krakowskiego Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema.

Więcej informacji o imprezie dostępnych jest tutaj.

Organizatorem jest Województwo Małopolskie.

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się:


na górę