25 Sobota, 25 września 2021 Luiza, Patrycja, Ludwik
Pogoda

Targi Edukacji i Pracy

piątek, 12 kwietnia 2019
Kliknięcie otwiera galerię

Punkt Pośrednictwa Pracy w Miechowie, Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Miechowie, Młodzieżowe Centrum Kariery w Miechowie oraz Zespół Szkół Nr 2 w Miechowie są organizatorami Targów Edukacji i Pracy, które odbędą się w dniu 24 kwietnia 2019 r. (środa) w godz. 09.00 – 12.00 w Zespole Szkół Nr 2 w Miechowie, ul B. Prusa 2.

Targi skierowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, absolwentów wchodzących na rynek pracy, młodzieży uczącej się i poszukującej pracy w czasie wolnym od nauki. Poprzez organizację targów chcemy przedstawić uczestnikom oferty pracy wystawców oraz umożliwić skorzystanie ze stoisk informacyjno-doradczych (poradnictwo zawodowe, oferty pracy, oferty szkoleń zawodowych, pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych).

Podczas targów będzie również możliwość znalezienia pracy dorywczej poprzez możliwość wzięcia udziału w castingu do różnych ról w serialach i reklamach (w przypadku osób niepełnoletnich - wymagana zgoda rodziców –  druk dostępny w siedzibie MCK).

W związku z podjętą inicjatywą serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach oraz przekazanie informacji osobom zainteresowanym. Udział w targach jest bezpłatny.

ZAPRASZAMY!

więcej informacji: Młodzieżowe Centrum Kariery ul Sienkiewicza 25, III piętro pok. 301
32-200 Miechów
Tel: 41 382 11 89

Podziel się:


na górę